Dvířka revizní těsnicí RDSt Tamadex GKB US 200×200 mm hliníková
na prodejnách
- POPIS
- PARAMETRY
- DOKUMENTY
Dvířka jsou vyráběná ze speciálních hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. Vnitřní rám dvířek je osazen gumovým těsněním, které zabraňuje průchodu vzduchu. Tento model se vyrábí s bílou deskou, upevněnou do vnitřního rámu pomocí vysokopevnostního lepidla, což zaručuje rychlou a nenáročnou povrchovou úpravu. Na přání zákazníka je možné desku připevnit pomoci samovrtných šroubů.
Dvířka byla zkoušena na vzduchovou průvzdušnost v kategorii 4 podle normy ČSN EN 1026
Hlavní výhody modelu: Svařované rámy, Lehce otevíratelný tlačný zámek, Možnost varianty pro keramický obklad, Gumové těsnění testované na vzduchovou průvzdušnost, Pevně ukotvené vnitřní křídlo
Pohodlné otevírání a zavírání je zaručeno tlačnými US zámky, které jsou umístěné na venkovním rámu. Zatlačení na desku vnitřního rámu v místě zámku způsobí vycvaknutí či zacvaknutí západky.

Zdivo, stropy, komíny
Suché směsi
Ocelové výrobky a distanční prvky
Kanalizace a odvodnění
Hydroizolace
Tepelné izolace
Fasádní systémy
Střechy, střešní okna
Dřevo, desky, řezivo
Voda, plyn, topení, vzduchotechnika
Elektromateriál
Suchá výstavba
Výplně stavebních otvorů
Stavební chemie
Barvy, laky, lazury
Betonové výrobky
Nářadí
Spojovací materiál
Obklady, podlahy, sanita
Venkovní úpravy, zahrada








