BigMat CZBigMat internationalPřidejte se k námKariéra

BigMat

BigMat je přední mezinárodní distributor stavebních materiálů. Společně tvoříme síť nezávislých obchodníků se stavebninami s širokou a silnou základnou po celé České republice. Na všech 80 prodejnách BigMat je naší hlavní prioritou vysoká úroveň péče o zákazníka. Díky velkému úsilí, tvrdé práci a dlouholetým zkušenostem můžeme zákazníkům nabídnout:

 • profesionální poradenství a služby
 • individuální přístup k potřebám každého zákazníka
 • distribuci kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů
 • dlouholeté zkušenosti
 • rychlou přípravu a expedici materiálu
 • vzorkovny, specializovaná studia (koupelnové, podlahy a dveře, zahrada aj.)
 • zapůjčení nářadí a strojů

Ve stavebninách BigMat spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, jejichž produkty důvěrně známe, a nabízíme tak široký výběr vysoce kvalitních výrobků pro novou výstavbu i renovaci, a to profesionálům i koncovým zákazníkům. Zavádíme také produkty vlastní značky.

Členové BigMat CZ

Na českém trhu působíme od roku 2010. Od té doby se naše členská základna rozrostla na 49 členů s více než 80 prodejnami po celé České republice.

 

14Let v ČR 80Prodejen v ČR 43Let zkušeností z Evropy 1006Prodejen v 7 zemích Evropy

Představenstvo

Představenstvo se skládá z majitelů našich členských stavebnin BigMat, kteří jsou profesionály s dlouholetými zkušenostmi v oboru prodeje stavebních materiálů.

Ing. Jiří Mikolášek Ing. Jiří Mikolášek Dama MB, s.r.o. Předseda představenstva
Vratislav Baudler Vratislav Baudler Stavebniny B+D Místopředseda představenstva
Martin Beránek Martin Beránek STABE Group, s.r.o. Člen představenstva
František Jiřík František Jiřík Stavocentrum FPS s.r.o. Člen představenstva
Mgr. Martin Hamada Mgr. Martin Hamada Kodrla s.r.o. Člen představenstva
Petr PánekPetr Pánek Rokal Praha a.s. Člen představenstva
Ing. Jaroslav SvobodaIng. Jaroslav Svoboda Stavebniny VM s.r.o. Člen představenstva

Sídlo společnosti

BIGMAT CZ, obchodní družstvo

Sezemická 2757/2

193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Česká republika

IČ: 246 92 859

DIČ: CZ24692859

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
u Městského soudu v Praze Dr 7499

Centrála BigMat CZ

Centrála BigMat CZ

Václav Hejna - výkonný ředitel, vaclav.hejna@bigmat.cz

Ing. Jindřich Votava - manažer družstva, jindrich.votava@bigmat.cz

Petr Brož - produktový manažer, petr.broz@bigmat.cz

Ing. Vítězslav Klimeš, MBA - produktový manažer, vitezslav.klimes@bigmat.cz

Ing. Aleš Landa - manažer datového skladu a e-shopu, ales.landa@bigmat.cz

Kateřina Pučová, DiS - marketingová specialistka, katerina.pucova@bigmat.cz

BigMat International

BigMat je evropská sít nezávislých distributorů stavebních materiálů zastoupená v Belgii, České republice, Francii, Itálii, Portugalsku, Španělsku a na Slovensku. S více než 1000 prodejními místy po Evropě společně budujeme vůdčí obchodní síť stavebnin.

Značka BigMat byla založena ve Francii v roce 1981 majiteli stavebnin, kteří sdíleli stejné hodnoty, které přetrvávají dodnes. Našim zákazníkům poskytujeme profesionální služby a poradenství. Nabízíme vysokou kvalitu stavebních materiálů pro novou výstavbu i renovaci, a to profesionálům i koncovým zákazníkům.

Bigmat - mapa Evropy
Matteo CamilliniMatteo CamilliniŘeditel BigMat International
Fabrice Maud Fabrice MaudPrezident BigMat International

Přidejte se k nám

Evropská značka BigMat byla založena v roce 1981 ve Francii. Na českém trhu působíme od roku 2010. Dnes jsme zavedenou obchodní značkou a zároveň servisní organizací firem podnikajících v oboru stavebnin. Našim členům pomáháme:

 • rozvíjet image moderní distribuční sítě stavebnin
 • zlepšovat konkurenční pozici na trhu
 • zvyšovat kupní sílu s vybranými výrobci stavebních materiálů
 • aktivně koordinovat reklamní a propagační kampaně
 • s příležitostmi zaměřovat se na nové trhy a společné projekty
 • s rozvojem společných marketingových strategií

Je pro nás velmi důležitá dobrá pověst, profesionální přístup k zákazníkům, nabídka kvalitních výrobků, řádné splňování finančních i termínových dohod.

Našim cílem je stát se nejdostupnějšími prodejci stavebnin. Nabízíme našim partnerům kvalitní a konsolidovanou skupinu profesionálních stavebnin s jasnou představou a plány růstu do budoucna, spočívající v bezproblémové a dlouhodobé spolupráci. V žádném případě se nejedná o franšízu a nedochází ani ke změnám v majetkových poměrech jednotlivých stavebnin užívajících obchodní značku BigMat.

Jsme přesvědčeni, na základě našich více jak 40letých zkušeností, že obchodní úspěch nám zajistí pouze silná a reprezentativní značka, jasná obchodní strategie založená na dlouhodobé a partnerské spolupráci na straně nákupu, ale také aktivní společné spolupráci na straně distribuce a prodeje.

Všichni distributoři BigMat sdílí společnou a silnou filosofii, která spočívá v zachování vlastní nezávislosti, v osobním zapojení, v transparentnosti jednání, a samozřejmě v profesionální péči o zákazníka.

Přidejte se k nám!

m. Camillini

Mateo Camillini
ředitel BigMat International

j. Mikolášek

Ing. Jiří Mikolášek
předseda představenstva BigMat CZ

   

 

Chcete se přidat k BigMat?

Volná pracovní místa

Vyberte si z naší nabídky volných míst a staňte se jedním z nás.

 

 

Proč pracovat v BigMatu ?

Jsme stabilní zaměstnavatel v jakékoliv době, práci u nás máte jistou.

Víme, že za úspěchem každé firmy stojí spokojení zaměstnanci a jejich poctivá práce, které si vážíme.

Našim zaměstnancům proto poskytujeme řadu benefitů a ze všech našich poboček chceme dělat místa s příjemnou pracovní atmosférou, kam se budete rádi vracet.

Víme, že nástup do nového zaměstnání může být náročný. S námi se ho ale bát nemusíte. Každého nového kolegu/kolegyni provedeme pečlivým zapracováním. Chceme, abyste se co nejrychleji stali součástí týmu a cítili se u nás dobře od první chvíle. Seznámíme Vás nejen s konkrétní pozicí, ale také s celým fungováním BigMatu.

Poskytujeme férové podmínky a stabilní plat. V BigMatu se pracuje přes den a na večeři jste většinou doma. A neděle? Ty jsou jen a jen Vaše.

Staňte se BIG parťákem BigMat.

Těšíme se na Vás.

Časté dotazy

 1. Jak na životopis?

  1. V životopisu uvádějte údaje pravdivě, stručně a přehledně. Maximální délka životopisu by něměla přesáhnout dva listy A4.
  2. V životopise nezapomentě uvést: osobní údaje, kontaktní údaje, fotografii, vzdělání (můžete uvést také absolvované kurzy), praxe (firmu, název pozice a její náplň), jazykové znalosti, další dovednosti (např. PC znalosti, řidičské oprávnění, aj.), Vaše zájmy
 2. Jaký je průběh výběrového řízení?

  1. 1.
   napište nám a připojte svůj životopis
  2. 2.
   každý životopis je u nás důkladně prostudován
  3. 3.
   během nejbližších dní se Vám ozveme, jestli patříte mezi vhodné uchazeče a případně Vás rádi pozveme na pohovor
  4. 4.
   přijdete si popovídat - pohovor standartně probíhá formou rozhovoru. Účastní se ho zpravidla personální manažer a možný přímý nadřízený. Budou nás zajímat Vaše zkušenosti a znalosti, ale také to co Vás zajímá a čeho chcete dosáhnout
  5. 5.
   zpětnou vazbu o výsledku výběrového řízení Vám sdělíme co nejdříve
  6. 6.
   budete-li vybrán/a, bude Vás čekat lékařská prohlídka a podpisy příslušných dokumentů
  7. 7.
   záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře, budeme se Vám proto snažit nástup do nového zaměstnání co nejvíce ulehčit
  8. Těšíme se na Vás
 3. Jak se mám připravit na pohovor?

  1. Vyhraďte si na pohovor dostatek času (obvykle může 1. kolo pohovoru trvat 1-1,5 hodiny). Na délku pohovoru se můžete určitě zeptat při zvacím telefonním hovoru.
  2. Naplánujte si cestu, vyhledejte si vhodné spoje a dejte si časovou rezervu. Není dobré na pohovor přijít příliš brzo nebo pozdě. Pokud se to již stane, je dobré zavolat a na tuto skutečnost upozornit.
  3. Zjistěte si informace o společnosti, jak je velká, čím se zabývá. Pro určité pozice, mohou být dobré i informace o dodavatelích či konkurenci. Většinu potřebných informací naleznete na webových stránkách společnosti.
  4. Znovu si projděte inzerát, abyste věděli, o jakou pozici se přesně jedná. Porovnejte své schopnosti s požadavky dané pozice. Ujasněte si, z jakého důvodu se na pozici hlásíte, proč jste na ni reagovali.
  5. Zvolte správné oblečení. Ideálně by mělo korespondovat s firemní kulturou, pokud nevíte, zvolte raději formálnější oděv. Oděv volte také podle pozice, na kterou se hlásíte.
 1. Čím se vaše společnost zabývá?

  1. Hlavním zaměřením členů družstva BigMat CZ je distribuce stavebních materiálů. Dále nabízíme doprovodné služby, projekční služby a poradenství v oblasti stavebnictví.
 2. Jak poznám, které výběrové řízení je ještě aktuální?

  1. Volné pozice, které vidíte v seznamu nabízených pracovních míst jsou vždy aktuální.
 3. Nabízíte práci na poloviční úvazek či brigádu?

  1. Ano, nabízíme také práci na poloviční úvazek, brigádu nebo stáž. Typ úvazku vždy uvádíme v detailu nabízené pozice
 • Vybrat prodejnu
 • Moje prodejna:
X
Vybrete prosím nejdříve prodejnu

Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.

Vybrat nejbližší Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj
Bakov nad Jizerou | Dama MB s.r.o. Bavorov | STABE GROUP s.r.o. Boršov nad Vltavou | STAVIVA-BARVY s.r.o. Boskovice | Stavebniny ŠKB Brno | Prima stavebniny s.r.o. Bruntál | Stavebniny Janík a.s. Bystré | Elčkner s.r.o. Bystřice nad Pernštejnem | Stavebniny Zeman, s.r.o. Čáslav | FALCO-Profi, spol. s r.o. Černošice | ROKAL Praha, a.s. Česká Lípa | Dama MB s.r.o. Cheb | FALCO - systém s.r.o. Chotusice | FALCO-Profi, spol. s r.o. Dolní Benešov | Stavebniny Janík a.s. Doubravník | Stavebniny Zeman, s.r.o. Dvůr Králové nad Labem | Daros profi s.r.o. Frýdek - Místek | Stavebniny Kozelský a Kozelský, s.r.o. Hlučín | Stavebniny Janík a.s. Hodonice | Roman Arbeiter, stavební huť s.r.o. Hodonín | LHS koupelnové studio Hodonín | LHS stavebniny Horšovský Týn | STAVEBNINY 007 Huštěnovice | KODRLA s.r.o. Jablonec nad Nisou | ASTRA spol. s r.o. Jablonné nad Orlicí | VACEK s.r.o. Jihlava | CENTROSTAV a.s. Karlovy Vary | KARLOMIX-TRADE s.r.o. Kobeřice | Stavebniny Janík a.s. Kostelec nad Orlicí | Stavebniny Josef Morávek Kralupy nad Vltavou | MONTAKO - obchod s.r.o. Krnov | Stavebniny Janík a.s. Kyjov | Prima stavebniny s.r.o. Letovice | Stavebniny ŠKB Lety u Dobřichovic | ROKAL Praha, a.s. Líbeznice | STAVEBNINY LÍBEZNICE s.r.o. Lišov | Stavebniny IRMIŠ s.r.o. Litoměřice | Stavebniny B+D Louny | VERSICO s.r.o. Manětín | L.L.TRADE Agro Hobby s.r.o. Mikulov | Prima stavebniny s.r.o. Mimoň | Dama MB s.r.o. Mníšek pod Brdy | ROKAL Praha, a.s. Náchod | Stavebniny Danton Netolice | STABE GROUP s.r.o. Nové Město na Moravě | Stavebniny Zeman, s.r.o. Opava | Stavebniny Janík a.s. Ostrava | Stavebniny Janík a.s. Otnice | Prima stavebniny s.r.o. Pelhřimov | AGOS stavební a.s. Pelhřimov Písek | BAIL+Q s.r.o. Planá nad Lužnicí | FALCO - stavební hmoty s.r.o. Plzeň - Křimice | Stavebniny Škopek s.r.o. Povrly | Stavebniny u Jarina s.r.o. Prachatice | STABE GROUP s.r.o. Prachatice | STABE GROUP s.r.o. - Hobbycentrum Praha 10 | STAVIMEX PRAHA, a.s. Praha 8 | STAVIMEX PRAHA, a.s. Přerov | FORMEL spol. s r.o. Příbram | GALIA s.r.o., STAVEBNINY Rokycany | Šabata stavebniny Semily | CZ Stavebniny s.r.o. Semily | CZ Stavebniny s.r.o. - HOBIG Sokolov | FALCO - systém s.r.o. Strážnice | LHS Stavebniny Šumperk | ONO Stavebniny s.r.o. Nové Hrady (Trhové Sviny) | Stavebniny ANKI s.r.o. Uherský Brod | Stavebniny BRENKO s.r.o. Velké Bílovice | Stapox VB, s.r.o. Veselí nad Lužnicí | Stavocentrum FPS s.r.o. Vimperk | STABE GROUP s.r.o. Vodňany | STABE GROUP s.r.o. Volary | STABE GROUP s.r.o. Votice | BUŠUDO s.r.o. Vrbno pod Pradědem | Stavebniny Janík a.s. Vrchlabí | STAVEBNINY KRKONOŠE S.R.O. Vrchlabí | STAVEBNINY KRKONOŠE S.R.O. Vyškov | ESMAT s.r.o. Vysoké Mýto | Stavebniny VM s.r.o., Hradecká ul. Vysoké Mýto | Stavebniny VM s.r.o., ul. Gen. Svatoně Žirovnice | Pevný s.r.o. Zpět
Výběr prodejny může ovlivnit ceny a skladové zásoby

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00

0 položek za 0,00

Celková cena: 0,00
0 ks
0 ks
Oblíbené